coś iście niehiszpańskiego


   
           Z zewnątrz wszystko wygląda tak, jak do tego w Hiszpanii przywykliśmy: kolorowy tynk na domach, wąziutkie przejścia, schody i ten niesamowity taras na dachu, nad którym już się roztkliwiałam. W tym przypadku to raczej salon, sypialnia, ale nadal ten rodzaj naświeżopowietrznej przestrzeni przypomina to, co dobrze znamy. Ma być leniwie, rozkosznie, sjestowo.
           Jednak pewien młody człowiek, zapalony podróżnik, jak mówi o sobie, na 24 metrach kwadratowych zaaranżował bardzo praktycznie kawalerskie mieszkanko. Jego aktywność i uporządkowanie w niczym nie przypomina zachowania typowego hiszpańskiego kawalera (jestem daleka od stawiania kwantyfikatorów, ale doświadczenie pozwala mi takie zdanie napisać), który lubi duże salony, bo im więcej przestrzeni, w tym większym bałaganie można żyć.
            Ja wprawdzie też wolę obszerniejsze pomieszczenia, ale chętnie spędziłabym wakacje w tak urządzonym barcelońskim mieszkanku. Popatrzcie sami, a nuż stanie się inspiracją dla kogoś.
4 komentarze:

 1. Zastanawiam się, co by się stało jakby złamał rękę czy nogę, lub przynajmniej palec u ręki. Pewnie życie w tym mieszkaniu stało by się koszmarem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno tu mnie nie było, ziomalko. Ale widzę, że trzymasz poziom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowite!!!
  :)
  super mieszkanko. interesujące, zastanawiające :)
  Chciałabym takie :> bo w BCN to dlatego głownie :)dlatego bym wytrzymała....dla dwóch osob to max jednak...
  Szczególnie oczarował mnie ten tarasik :))
  super to wszystko urządził! z takiego maleństwa!

  OdpowiedzUsuń
 4. jakby miał duży dom i złamał nogę, to tez by miał problem z pokonaniem odległości z sypialni do kuchni. A jeszcze nie daj boże, gdyby musiał zejść do niej po schodach ;)

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj, blog karmi się twoimi komentarzami!
Un blog se alimenta de tus comentarios. ¡Haz uno!
A blog feeds on your comments. Make one!
Un blog nutre i tuoi commenti. Fare uno!
Un blog se nourrit de vos commentaires. Faites un!
Ένα blog τρέφεται με τα σχόλιά σας. Κάντε ένα!
Ein Blog füttert Ihre Kommentare. Machen Sie eins!
ბლოგის ით თქვენი კომენტარი. რათა ერთი!

Smakować życie i świat

Od dawna szukam klucza do swojej opowieści. Nie można opowiadać czyimś językiem, tak samo jak nie da się być na czyimś miejscu. A czy ka...

Copyright © 2014 taken from travel , Blogger