grudnia 04, 2018

Wadi Rum Desert | Jordan (لأردن Al-Urdunn, Jordania)Wadi Rum Desert, Jordan | November 2018  W pustce jest bowiem dużo miejsca - na wielkość, małość, Boga, widmowe ciała i eterycznych wędrowców, na śmierć i na życie.
Mateusz Janiszewski, OrtodromaPo dotychczasowych podróżach po świecie i książkach jestem skłonna pokusić się o twierdzenie, że są tylko dwa miejsca na Ziemi, gdzie dotknąć można nieskończoności. Bezkresny piasek i bezbrzeżny lód. Pustka. Nie jestem w tęsknocie za takimi miejscami odosobniona, ale by dotrzeć na kresy mapy, trzeba wielkiego wysiłku i determinacji. Na razie doświadczam namiastek w swej drodze do prawdziwej samotni. Teraz pustynia, która pustą nie bywa. Piękna w swej dostojności, barwie i wszelkim stworzeniom, które na niej. Jordańska Wadi Rum jeszcze nigdy nie była tak blisko.

1 komentarz:

  1. This the primary step|is step one} to taking part in} online blackjack for real money. When professional blackjack players make quick decisions on the desk, they’re not counting on instinct or their fortunate rabbit’s foot. The energy lies in memorizing the right kind|the proper|the correct} of blackjack technique chart, one that details all the alternatives for every hand. To start 점보카지노 the sport of Blackjack, players are dealt two playing cards at random from a shuffled deck.

    OdpowiedzUsuń

Każda reakcja w ramach elegancji, dystynkcji i klasy mile widziana.

Copyright © 2014 taken from travel , Blogger